• 0.00

بهترین روش برای شستشو لباس های مخمل

چهارشنبه, 23 مهر 1399

لباس‌های مخملی طرفداران خاص خودشان را دارند. مخمل نوعی از پارچه است که در مدل‌های گوناگون لباس‌های زنانه و مردانه مورد استفاده قرار می‌گیرد. حتماً می‌دانید که پارچه مخمل آسیب پذیر‌تر از پارچه‌های معمولی است و برای مراقبت از آن باید نکاتی را رعایت کنید. شستن پارچه مخمل همیشه یکی از دغدغه‌های طرفداران این پارچه‌هاست. با ما همراه باشید تا در ادامه به موضوع شستن پارچه مخمل بپردازیم. برای شستن پارچه مخمل مهمترین چیزی که باید درنظر داشته باشید این است که در هر مرحله باید مواظب باشید که هیچ آسیبی به بافت نرم پارچه وارد نشود. روشی که در ادامه معرفی خواهیم کرد یکی از بهترین روش‌ها برای شست و شو مخمل با کمترین میزان آسیب به پارچه است.

0

پارچه های مناسب پاییز

سه شنبه, 1 مهر 1399

اگرشما تصمیم دارید برای فصل پاییز خود لباس بدوزید،این مقاله برای شما مناسب است. از آن جایی که فصل پاییز هوا نه آنقدر گرم است که بشود از مانتوهای تابستانی استفاده کنید و نه آنقدر سرد است که شما پالتوهای گرم را بپوشید بنابراین برای خرید و یا دوخت لباس باید از پارچه های مناسب پاییز استفاده کنید که در این مقاله ما سعی کرده ایم این پارچه ها را به شما معرفی می کنیم . اگر شما تصمیم به دوخت لباس های پاییزه دارید بهتر است پیش از خرید پارچه، پارچه های مناسب پاییز را بشناسید تا بتوانید بهتر در خرید خود تصمیم بگرید.

0

نگه داری از لباس چرم

چهارشنبه, 23 مهر 1399

چرم يکي از موادي است، که با آن مي‌توان کاپشن، باراني، ژيله، کلاه، کفش، دستکش، کمربند و کيف دوخت و اين روزها با انواع رنگ‌ها و جنس‌ها در بازار ايران موجود است. چرم هميشه ماده اوليه گراني بوده و دوخت آن نيز مهارت زيادي مي‌طلبد بنابراين هميشه محصولات چرمي بسيار گران بوده‌اند. وقتي چرم مي‌خريد، خيالتان راحت است که سال‌ها بدون دغدغه از فرسوده شدن، مي‌توانيد از آن استفاده کنيد. با اين حال، نگهداري محصولات چرمي هم نکته‌هايي دارد که اگر آنها را در نظر داشته باشيد، طول عمر لباس و کيف و کفش خود را بالا برده‌ايد.

0

بهترین سایت خرید آنلاین پارچه

شنبه, 12 تیر 1400

سایت هایی که فروش پارچه را انجام می ‌دهند؛ به شما کمک می کنند خرید آنلاین پارچه را انجام دهید. در این صورت دیگر نیازی نیست برای خرید پارچه، از خانه بیرون بروید. شما می توانید لیست قیمت انواع پارچه و قیمت طاقه پارچه را در سایت پرستو فابریک مشاهده کنید و در صورت تمایل ثبت سفارش انجام بدهید تا پارچه های مورد نظر خود را، با قیمت کمتری خریداری کنید.

0

پارچه ­های مانتویی و هرچه باید از آنها بدانید

سه شنبه, 15 تیر 1400

مانتو، متداول¬ترین پوشاک بانوان ایرانی است و عوامل بسیاری در انتخاب آن اثرگذار است. به عنوان مثال در فصول تابستان و زمستان که آب و هوا تغییرات مشهودی دارد؛ جنس پارچه نیز عوض می¬شود. بهترین پارچه¬های مانتویی با توجه به افزایش دمای هوا، پارچه¬ای است که ضخیم نباشد، چروک نشود و ....

0

با کاربرد انواع پارچه بیشتر آشنا شویم

يكشنبه, 20 تیر 1400

ویژگی انواع پارچه ها + مزایا و معایب جنس های مختلف

0

پشتیبانی 09029740070 و پشتیبانی 07733564960 ⚠️مدیریت(لطفا فقط پیامک ارسال شود09173109003)

تمام حقوق برای پارچه سرای پرستو محفوظ می باشد |